Wystawa fotografii Tobiasza Papuczysa "Dramaturgia spojrzenia"

24 października o god. 19:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym (Chill Room) odbędzie się wernisaż wystawy Tobiasza Papuczysa "Dramaturgia spojrzenia". Wystawa będzie prezentowana do 18 listopada. Wstęp wolny.

Postać dnia na Festiwalu „Szene:Europa”

11 października, wielokrotnie nagradzana "Postać dnia" zostanie pokazana w Dreźnie Na Festiwalu „Szene:Europa”.

Aleja Narodowa na Festiwalu Sceny Wolności!

5 października 2019 monodram Dariusza Maja Aleja Narodowa zostanie pokazany w ramach Festiwalu Scena Wolności w Słupsku.

TO, CO SIĘ JUŻ NIE STANIE

29 czerwca 2019 roku, o godz. 19.30, w Piekarni zobaczymy czytanie performatywne sztuki Grzegorza Laszuka TO, CO SIĘ JUŻ NIE STANIE przygotowane przez Mirka Kaczmarka.

ALEJA NARODOWA w ramach Festiwalu PESTKA w Jeleniej Górze!

3 maja 2019 monodram Dariusza Maja Aleja Narodowa został pokazany w ramach Festiwalu PESTKA w Jeleniej Górze.

ARBEITERINNEN / PRACUJĄCE KOBIETY

Nasz projekt ARBEITERINNEN / PRACUJĄCE KOBIETY realizowany wspólnie z partnerami z Niemiec: werkgruppe2, Ruhrfestspiele Recklinghausen i Schauspiel Essen, otrzymał dotację z Instytutu Goethego i Kunststiftung NRW.

Wrocławska Nagroda Teatralna dla POSTACI DNIA

Spektakl POSTAĆ DNIA przygotowany przez Seba Majewskiego otrzymał najważniejszą nagrodę przyznawaną przez nasze miasto – WROCŁAWSKĄ NAGRODĘ TEATRALNA 2018 za reżyserię.

POSTAĆ DNIA uznany za NAJLEPSZY WROCŁAWSKI SPEKTAKL 2018

Spektakl POSTAĆ DNIA wyreżyserowany przez Seba Majewskiego został uznany za NAJLEPSZY WROCŁAWSKI SPEKTAKL 2018 przez dziennikarzy Radia Wrocław Kultura.